YSM Kasiad Üyesi Müteaahitlere PİR Yazılımını Tanıttı

ysm-kasiad-uyesi-muteaahitlere-pir-yazilimini-tanitti

Üyeleri için şehirlerarası ve uluslararası ticari bağlantılar sağlaması ile tanınan Kocaeli Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) üyelerinin kendi aralarında ticaret yapmasını teşvik amacı ile her ay yapmayı planladığı 1.Satın Alma ve Tedarikçi Buluşması programı Kasiad binasında gerçekleştirdi.

KASİAD üyelerine özel ürün, fiyat ve hizmetlerin katılımcılara sunulduğu programa Uğur Ay İnşaat, Yisa İnşaat, HY İzolasyon inşaat, Seval İnşaat, Umut İnşaatın firma sahibi ve satın alma sorumluları katıldı. Katılımcı firmalar mevcut projeleri ve satın alma kalemleri ile ilgili her türlü ürün ve hizmet ihtiyaçlarını programa katılan, yine KASİAD üyesi, 18 tedarikçi firma ile karşılama imkânı buldular.

KASİAD üyelerinin yeni proje ve iş birliktelikleri için de bir araya gelecekleri bir platform oluşturan program tüm katılımcıların beğenisini kazandı.

Katılımcılardan Ysm Yazılım Şirketi Genel Müdürü Sedat Yazıcı :” İnşaat sektörü ile ilgili 1.Satın Alma Programı yapan KASİAD oldukça başarılı bir etkinlik gerçekleştirdi. Gerek zaman planlama gerekse görüşme sonuçları açısından oldukça başarılı bir organizasyon oldu. KASİAD’ın organizasyonel yetkinliğinin yüksekliği bir kez daha ortaya çıktı. KASİAD misyonuna uygun olan bu faaliyetlerini daha da arttırmalı. İlki çok başarılı oldu. Farklı sektörler için de uygulanmalı. Bu tür faaliyetleri yaz sezonuna girmeden ortalama 2-3 haftada bir etkinlik şeklinde düzenlemelerini bekliyoruz. KASİAD’ın bu tür etkinlikleri sayesinde iş yapan firmalar KASİAD’ tan gelen tüm çağrılara da koşarak gelecektir. “dedi.

Kaynak:KASİAD

PİR Yazılımı için bilgi almak için pir.ysm.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiniz mi?