Yazılımda engellerin ve problemlerin kalktığı yeni bir dönem başlıyor

YSM; yazılımda engellerin ve problemlerin kalktığı yeni bir dönem başlatıyor. Kiralayın, para bağlamayın! Ticari yazılımlarımız, satış-crm yazılımlarımız, şantiye ve müteahhitlik yazılımlarımız artık kiralama modeliyle kullanımınıza sunuldu.

Verilerim güvende mi, hangi sıklıkla bilgilerimi yedeklemeliyim, sunucum yeterli mi, virüs ve çökme derdi olur mu, personelim kolay adapte olur mu diye endişelenmeyin. Yeni arayüzü ile kullanımı daha kolay ve bilgileriniz İş Bankası İşNet sunucularında YSM.Bulut servisi ile artık daha güvende.

Üstelik yazılımlarımız mobil cihazlar ve iş süreçleriyle de uyumlu. İnternet bağlantısı olan her yerden, her cihazla kullanmak mümkün. Sosyal medya siteleri gibi e-mail ve şifre ile giriyorsunuz. Artık işiniz, ofisiniz, şantiyeniz, mağazanız; cebinizde, tabletinizde, bilgisayarınızda.

Türkiye’de bir ilk. Yönetici ekranıyla şirketinizi ilgilendiren kritik bilgilerin özeti tek tıkla ekranınızda. Satış kaçmıyor, tahsilatlar ve ödemeler kontrol altında, stoklar artık sorun değil.

Şirketiniz için en uygun çözümü bir de bizden dinleyin. Sizde bu kolaylıklardan faydalanmak istemez misiniz?

Detaylı bilgi için lütfen http://bulut.ysm.com.tr  sayfamızı ziyaret edin.

http://bulut.ysm.com.tr/order  linkine tıklayın, ücretsiz deneme fırsatını kaçırmayın.

YSM.Bulut

Bu yazıyı beğendiniz mi?