PİR Şantiye Yazılımı İstihdam Seferberliği Kampanyası

HaberHodriMeydan Haberi: PİR yazılımının hikayesi, teknolojisi, içeriği ve sunduğu avantajları ile ilgili YSM Yazılım yetkilileriyle yaptığımız söyleşilerden birini daha siz değerli okurlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz.

PİR kurumsallaşmaya önem veren firmalar için üretilen, %100 Yerli ve Milli, Bulut tabanlı Yatırım, Proje ve Şantiye Yönetim Yazılımıdır.

PİR Online Yatırım, Proje ve Şantiye Yönetim Yazılımı 2011 yılından beri, sahada edinilen tecrübelerle geliştirilmektedir. PİR, gelişmiş modülleri ve raporlamalarıyla; Excel tablolarına, eski usül defter tutmaya gerek duymadan şirketinizi, projelerinizi ve şantiyelerinizi tek bir yerden kontrol etmeyi amaçlar. Kendine özgü bu modül ve raporlamalar ile şirketinizdeki verimlilik artar, finansınızı kontrol altına alarak kârınızı-zararınızı kolayca yönetirsiniz.

PİR proje bazlı çalışan şirketlerin proje/şantiye ve merkez arasındaki işlerini düzenleyen, çalışanların alışkanlıklarını pozitif yönde değiştiren ve alışkanlıklarla birlikte süreçleri de dijitalleştiren bir yazılımdır. KOÜ Teknopark’ta geliştirilmektedir

Bu yazıyı beğendiniz mi?