PİR müteahhitlik yazılımı için mimar-mühendis PERSONEL ve BAYİ arıyoruz

YSM.Pir tamamen müteahhitlik sektörü için geliştirilmiş en teknolojik ve her yerden şantiye yönetimi yapmayı sağlan en kapsamlı sektörel yazılımdır. Para bağlanmayan kiralanan, ihtiyacınız kadar kullanabileceğiniz sizin seçimlerinize uygun alınabilen Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı’nda AR-GE faaliyetleri yürütülen tek çözümdür.

PİR şantiyenin Pir’idir, müteahhidin hayatını kolaylaştırır, müteahhidin koltuğun altındaki defterin cebindeki telefondan kullanılabilecek yazılıma dönüştürülmüş halidir.

Kısaca PİR eşitir şantiye cepte.

YSM Yazılım olarak 2007 ekim ayından bu yana genel ve sektörel geliştirdiğimiz tüm yazılımların AR-GE maliyeti 2014 mayıs sonu itibarıyla 2.25 Milyon TL olmuştur. Firmamız 2 adet AR-GE ve 1 adetde Kurumsallaşma konusunda kamudan hibe almıştır. Teknik ve proje kabiliyeti yüksek bir şirketiz.

YSMsuite ürün ailemiz Haziran sonu itibarıyla 1670 ekran 244 alt modül ve 64 ana modülden oluşmakta olup tamamen kendi içinde %100 entegredir ve tıpkı akupunktur iğnelerinin tedavide kullanılma mantığı gibi şirketinizin 244 noktasına dokunarak ihtiyacınız olan teknolojik tedavi paketini en düşük maliyetlerle satarak değil kiralayarak minimum masrafla kullanımınıza sunuyoruz.

                        pir_logo  Pir Şantiye ve Müteahhitlik Yazılımı yeni versiyon için: http://pir.ysm.com.tr/

Bu yazılımı tanıtacak, eğitimini ve satış sonrası desteğini verebilecek çalışma arkadaşları ve iş ortakları aramaktayız.

Çalışan: Lisans mezunu, askerliğini yapmış, mimarlık, inşaat, elektrik, makine, endüstri, işletme, pazarlama, halkla ilişkiler bölümlerinden mezun

İşortağı, Bayi: Bilişim firması, Kurumsal Danışmanlık bürosu, Mimarlık bürosu, Proje yönetim ofisi, Yapı Malzemeleri satıcısı, Yapı Denetim firması,

Saygılarımızla,
YSM YAZILIM

Bu yazıyı beğendiniz mi?