İşin Pir’i müteahhitler TERCİH SİZİN!

Pir, 5 yıllık AR-GE çalışması sonucu ortaya çıkmış çok özel bir maliyet ve kontrol sistemidir.

Pir Türkiye’nin ilk bulut tabanlı şantiye yönetim yazılımı olup, Müteahhitlik sektörünün ilacıdır Pir. Şantiyeler ve merkez arasındaki koordinasyonu artırarak, gerçek zamanlı veri toplayan ve yöneticilere sunan müteahhitlik sektörünün ilk bulut tabanlı yazılımıdır.

  • “Pir şirketinize ve şantiyelerinize sistemsel olarak yaklaşır, her şeyi tekbir havuzda toplar, her şantiyeyi kendi içinde değerlendirirken merkezi satın alma ve merkezi finans yönetiminde size resmin bütününü tek seferde görmenizi sağlar.

 

  • Önünüzü rahat görmenize ve kararlarınızı doğru almanıza yardımcı olur.

 

  • Pir sizi olası tehlikelerden, kayıp ve kaçaklardan koruyarak karlılığınızı, verimliliğinizi artırır.

 

  • Operasyonel işlere, günlük hengamelere kapılarak içinde boğulduğunuz günlük işlerden sizi kurtararak, daha az enerji ve finansman ile yüksek performans elde etmenizi, sizin yönetimsel işlere daha fazla zaman ayırmanızı sağlar.

 

  • Şantiyeyi cep telefonuna sığdırarak her an ve her yer yerde işinizi takip etmenizi sağlar.”

 

Ekibinizden istediğiniz anda istediğiniz veriyi alamıyorsunuz, size cevap gelse de geç oluyor veya doğruluğundan emin olamıyorsunuz değil mi?

Çoğu müteahhidin iş bittikten sonra kesin hesap adı altında sonuçları gözlemlediğini şantiye yürürken yapmadığı için ettiği zararı en sonunda gördüğü, hatta işin ne kadar nasıl ne karla yapıldığından zarar varsa ne kadar olduğundan bile gerçek manada bilgisi haberi olmadığına canlı-canlı defalarca karşılaştık. Siz de bu durumdaysanız, çekinmeyin size de faydamız dokunsun. 5 yıllık Pir kullanım tecrübesine göre %8 ila %14 arasında maliyet avantajı, kardan edilen zararın dönüşümü gözlemlenmiştir.

5 katlı bir sosyal konutta bile minimum 30 ila 45 Bin TL arasında müteahhidin cebinden çıkan paranın 1 tek şantiyede kaldığını düşünürsek; en çok kiralanan aylık 450 TL’lik Pir modülleri bile sadece 5 yıllık ortalama maliyetini 1. şantiyede çıkartır.

Pir kullanın paranız cebinizde kalsın. TERCİH SİZİN!

Birazcık değişim kafidir. Pir yazılımını kiraladığınız için büyük paralarda bağlamazsınız. Pir Yazılımını kullandıkça faydasını görür ve böylece baştan bir ton para harcamamış olursunuz. Satınalma iş modeli yerine Kiralama (SaaS) iş modeli ile bulut tabanlı Pir yazılımı maddi ve manevi açıdan çok iyi gelecek size.

Size kazandıracaklarını sadece kaybettiklerinizden hesaplarsak Pir fiyatlamasının çok özel çalışıldığını ve çok az aylık bedellerle kullanacağınızı siz de görürsünüz.

Pir diğer YSM.BULUT yazılımları gibi En az 6 aylık kiralanabiliyor. Daha erken biten bir şantiyede pek olmaz zaten.
Kullanımda ve fiyatlamada şantiye sınırlamasının olmaması da büyük bir avantaj işin Pir‘ini tercih etmek için.

Defterler ve Excel dosyaları arasında boğulmadan işlerinizi yönetmenizi taşeron alacakları, hakedişler, malzeme kullanımları, keşfe ve iş programına göre sapmalar nelerdir görmenizi sağlar. Pir kullanan müteahhitlik firmalarında şantiye verileri kurumsal hafızada toplanır, müteahhit yani patron personel değişimlerinden en az seviyede etkilenir.

Eğer şirketinizin daha uzun ömürlü, şantiyelerinizin daha yüksek kalitede ve karla tamamlanmasını istiyorsanız size de Pir lazım diyebiliriz.

Pir, işin Pir’i müteahhitlik firmaları içindir.

İnşaat, Elektrik, Mekanik, Peyzaj, vb. müteahhitlikle ilgili 30 ana sektörden birinde çalışıyorsanız size Pir lazım.
Ancak TERCİH SİZİN tabiki.

Pir sipariş/talep sayfasından talebinizi Online olarak geçebilirsiniz: http://ysm.com.tr/order/

anlasma

Bu yazıyı beğendiniz mi?