İşin PİR’i Çorlu’da, Ballıoğlu Grup İşin PİR’ini Tercih Etti!

“PİR Online Yatırım, Proje ve Şantiye Yönetim Yazılımı” kullanımı hızla artıyor.

Bir PİR başarı hikayesi ile daha sizlerleyiz. PİR Türkiye’nin her tarafına hızla yayılıyor.

Hikayemiz bu sefer Trakya’dan, ÇORLU’dan.

Ballıoğlu İnşaat da PİR ile şantiyelerini yönetme kararı aldı. 10-11 Eylül tarihlerinde implentasyon (devreye alma) çalışmalarına başlandı. “Eğiticinin Eğitimi” çalışması başarıyla tamamlandı.

Ballıoğlu Grup Hakkında:

Ballıoğlu İnşaat, Trakya’da hızla büyüyen BALLIOĞLU GRUP bünyesindeki şirketlerden. Araç Kiralama (Procar Rent A Car) ve Gardokor İş Güvenliği Korkuluğu imalatı da yapıyor.

2011 yılından itibaren Fransa’daki tecrübesini Türkiye’ye taşıyan BALLIOĞLU GRUP yapılmayanı yapmak adına her projesini bir önceki projesinden üstün kılmak misyonuyla hızla büyümeye devam ediyor. Çevreye duyarlılığı ve profesyonel çalışmalarıyla ülkemizde de Avrupa’daki vizyonunu Türkiye’de de devam ettirerek yeni projeler üretiyor. Bu projeleri de YSM Yazılım’ın 2011 yılından beri geliştirdiği PİR yazılımı ile yönetiyor.

Ballıoğlu Grup PİR ile nasıl tanıştı?

Ballıoğlu Grup CEO’su Murat Ballıoğlu kendisine destek veren yazılım şirketinin araştırmaları sonucunda internette aradığı anahtar kelimeler sonrasında PİR yazılımını bulduğunu ve PİR demosunu incelediğini,  tanıştığını İfade ederek “SEO çalışmanız da güzelmiş, PİR gerçekten alanında tek yazılım, eline sağlık” dedi.

Ballıoğlu İlk haftasında nerdeyse tüm çeklerini ve ödeme kayıtlarını girdi, YSM Teknopark ofisinde ilk eğitimi alındı. 15 dakika içinde tüm cari kayıtlarını PİR’e geçmeden önce kullandığı LOGO GO yazılımından transfer edildiğini görüldü ve Ballıoğlu “ezber bozan” YSM hizmet anlayışıyla tanıştı.

Şantiyelerimiz ve proje yönetim riskimiz artmıştı. İnternetten şantiye yönetim yazılımı aramaya başlamıştık. PİR yazılımını bulduk ve demo istedik. Rent A Car işimizde de internet tabanlı yazılım kullanıyorduk. PİR de öyleydi. Son derece kapsamlı her şeyin çok ince düşünüldüğünü gördük. Toplantıda alınan kararların takibini bile yapacak şeyleri bile gördük ve Kurban Bayramı öncesi başlyalım uzun bayram tatilini de değerlendirerek fazla vakit kaybetmeden kullanma kararı verdik. Ballıoğlu Grubu bünyesindeki Ballıoğlu İnşaat firmamız hakkında bilgi almak, bizden konut veya iş yeri almak isteyenler www.Ballioglu.com.tr sayfasından bilgi alabilirler.

YSM Yazılımı, kurucusu Sedat Bey’i ve PİR ekibini de tanıdıktan sonra güvenim daha da arttı.

PİR’in yaşı firmamızın yaşıyla da aynı 2011’de başlanmış. PİR’in ekranları boğmuyor, çok sade ve pratik bir o kadar da her yanı çok dolu ve detaylı. Aradığımız şantiye yazılımıydı, ama gördük ki finans çok detaylı Nakit Akışı 10 numara, grafikli. Gelir özellikle de Gider raporları çok iyi düşünülmüş. Gerçekten PİR şantiye işinin PİR’i. Sadece proje, şantiye yönetimi yok, finans var, taşeron ve tedarikçi yönetimi var, hakediş var, satınalma son derece detaylı ve pratik, satınalma teklifini bile link gönderiyorsun tedarikçiye taşerona onlar online dolduruyor satınalmacının önüne düşüyor o da teklif değerlendirmesini anına yapıyor. Hem zaman hem işçilik kazancı hem de bir o kadar pratik. Bizi de taşeron ve tedarikçi gözünde teknolojiyiçok iyi kullanan, işini çok iyi yöneten takip eden firma konumuna yükeltiyor ki. Bildiğiniz üzere parayla satın aınamayan itibarımıza da süper bir katkı veriyor. Gerçekten işin PİR’i PİR yazılımı.

Biz PİR’i PİR de bizi çok geliştirecek, ben buna %100 inandım. Gerçekten tebrik ederim, elinize sağlık.Şirket sahibi olarak beni de geliştiren benim de onu geliştirebileceğim, çok esnek, kendi yönetim sistemimi kendi kendime kurabildiğim çok ilginç ve harika bir ürün. Özel bir konu için Teknoparkta da şirketi olan biri olarak PİR yazılımının gerçekten sağlam bir AR-GE ürünü olduğunu söyleyebilirim. Ben ki çok titiz çalışan ve analitik iş yapan biriyim. PİR’de aradığımı fazlasıyla buldum. Elinize sağlık, akılınıza sağlık.

Ben YSM için çok katkı sağlayacağımızı, onların da buna duyarsız kalmayacaklarını düşünüyorum. İlk taleplerimiz ve uygulamasını da gördüğümü rahatlıkla söyleyebilirim. Yaptığım iş ile alakalı yeni ihtiyaçlar doğdu ve YSM yazılım bunları geliştirdi. “YSM’yi tavsiye eder misiniz?” derseniz “Kesinlikle EVET, YSM işin PİR’i” bende diyorum 🙂 artık.

Ballıoğlu Grup, Murat BALLIOĞLU

Bulut Tabanlı Şantiye Yönetim Yazılımı

Bulut Tabanlı Şantiye Yönetim Yazılımı

Bu yazıyı beğendiniz mi?