İş Ortaklarımızla Microsoft FY2015 Stratejik Planlama Toplantısı’na katıldık

Resim1

YSM Yazılım olarak Microsoft Stratejik Planlama Toplantısı Sunumlarına katıldık. Etkinlik Logosoft ve Microsoft tarafından birlikte organize edildi.  1996′dan beri müşterilerine hizmet veren YSM Software; YSM.Bulut markasıyla farklı ölçekteki işletmelere Şantiye, Proje, Finans, Üretim, CRM, vb. kurumsal yönetim yazılım çözümlerini çok uygun fiyatla ve üstelik “aylık kiralama”  modeliyle sunmaktadır. Temel motto : ”Kullanacaklarını seç ve kullandığın kadar öde. Kirala, para bağlama.

9 Temmuz 2014 Çarşamba günü Microsoft Türkiye Ofisi’nde düzenlenen MİCROSOFT YENİ DÖNEM STRATEJİK PLANLAMA TOPLANTISI değerli işortaklarının üst düzeyde bir katılımı ile gerçekleştirildi.

Resim3

Microsoft & Logosoft gücüyle iş geliştirme, teknik destek talepleri, müşterileri birlikte ziyaret etme vb. tüm faaliyetlerde değerli iş ortaklarının yanınızda olunduğu mesajı verildi. Daha yakın olan daha çok kazanacak teması işlendi.

Microsoft’un bulut teknolojileri ve pazarlaması ile ilgili stratejilerinin YSM.Bulut ailesi ile aynı olduğunu görmek, stratejik planlamamızın ve aldığımız aksiyonlarımızın ne denli doğru olduğunu teyit ettik.

                                              hr_5            parabulut

Her yerden işinizi yönetin. Size her yer şantiye.

Para ve Zaman kazandıran iş çözümleri YSM.Bulut’da.

Microsoft Türkiye Bulut Çözümleri  ile ilgi Pazarlama, Satış, İş ortakları ve Müşteri Memnuniyeti birimlerinin birlikte katılacağı bir YSM.Bulut & Microsoft ürünleri toplantısı düzenlemek üzere etkinliği sonlandırdık. Ayrıca YSM; Logosoft ve Microsoft iş ortakları ile birlikte ürün dağıtımı konusu da değerlendirildi.

İsmini veremeyeceğimiz özel bankalardan birine sunduğu bulut projesi içinde YSM.Bulut ürünlerini de taşıyan Microsoft Türkiye Bulut Çözümleri yöneticilerine FY15 in Güçlü Bir Başlangıç Olması Dileğiyle, iyi çalışmalar dileriz.

Ayrıca bu süreçte bize destek veren Logosoft Kanal Geliştirme Yöneticisi Uğur Yılmaz bey’e de teşekkür ederiz. Stratejik iş ortaklarımızdan TE Danışmanlık CEO’su Fuat Ertüzün bey’e de teşekkür ederiz.

Şirketiniz için en uygun çözümü öğrenmek ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen http://bulut.ysm.com.tr   sayfamızı ziyaret edin. http://bulut.ysm.com.tr/order   linkine tıklayın, ücretsiz deneme fırsatını kaçırmayın

Saygılarımızla,
YSM Yazılım

Bu yazıyı beğendiniz mi?