3 Temel Soruda PİR Programı

Neden PİR kullanmalıyım?

Pir paketi ile şantiyenizin tüm günlük giderlerini, işin gidişatını, maliyet ve karlılığı ayrıca nakit akışınızı ve paranızı, tüm finansal işlemlerinizi, cari hesaplarınızı cep telefonunuzdan bile online ve gerçek zamanlı yönetebilirsiniz. Kimseye sormak, bağımlı olmak durumunda değilsiniz. Finansal Özgürlük Pir ile her zaman her yerde. Şantiyedeki usta sizi değil, siz şantiyeyi ve ustayı yönetirsiniz. Kontrol sizin elinizde olur. Eski yöntemleri bırakın artık işin Pir’i var!

Verilerimi başkaları görebilecek mi?

Pir paketi ile paketinde kendi e-mail adresiniz ve şifreniz ile sadece kendi firmanıza ait kayıtları görebilirsiniz. Sizden başka birinin görmesi mümkün değildir. Şifrenizi her sistemde olduğu gibi korumalısınız. Aynı kullanıcı e-mail adresi ile başkasının kullanması mümkün değildir.

Verilerim yedekleniyor mu? Abonelik süresi dolduğunda verilerimi alabilecek miyim?

Verileriniz tüm müşterilerimiz için günlük olarak yedeklenmektedir. Programı kullanırken istediğiniz ekrandaki Excel tuşları ile dışarı yedek alabilirsiniz. Aboneliğiniz bittikten sonra da girdiğiniz bilgilerin yedeğini alabilirsiniz.

YSM olarak biz de tüm verilerimizi aynı platformda tutuyoruz. Sizin verilerinize kendi verimiz gibi bakıyoruz, çünkü bizimkiler de  sizinkiler de aynı sepette.

PİR Yatırım/Proje/Şantiye çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak üzere;

  • BULUT PİR Çözümü daha popüler bir çözüm olup, özellikle de kiralamak istediğiniz yazılımı seçmek için de http://pir.ysm.com.tr/ sayfamızı inceleyebilirsiniz.
  • http://www.ysm.com.tr/order sayfasından da ücretsiz deneme için demo talebi oluşturabilir veya direkt satın alabilirsiniz.
  • ysm@ysm.com.tr ile ürün ve satış ile ilgili destek@ysm.com.tr  ile de teknik sorularınız için temasa geçebilirsiniz.
Bu yazıyı beğendiniz mi?